NLS to jedna z metod diagnostyki, łącząca w sobie zagadnienia z dziedziny matematyki, fizyki, informatyki, medycyny oraz biomedycyny. Jej wykorzystanie pozwala na wykrycie odchyleń fal elektromagnetycznych na poziomie komórek organizmu – co skutkuje postawieniem odpowiedniej diagnozy podczas badania organizmu i w efekcie prowadzi do złagodzenia, wyleczenia lub uniknięcia występowania objawów choroby i ognisk zapalnych. Jak dokładnie wykorzystuje to terapia biorezonansowa? Identyfikuje częstotliwość wysyłanych do organów impulsów elektromagnetycznych.

Biorezonans i NLS

Na rozwój NLS i biorezonansu miała wpływ olbrzymia praca naukowa podjęta przez wielkich uczonych na przestrzeni wieków. Pierwsze korzenie pracy nad NLS upatrywane są w ruchach religijnych i teologicznych, które wspierały samodoskonalenie i odkrywanie oraz zgłębianie wiedzy i dostępnych procesów. Po tym etapie zaobserwować było można rosnącą ciekawość oraz rozwój medycyny wschodniej, który przyniósł połączenie myśli zachodniej i wschodniej i skonfrontowanie ich ze sobą. Implementacja rozwiązań pozwoliła na praktyczne zastosowanie i użytkowanie technologii.

Świadome postępu technologicznego i potencjału NLS ZSRR i USA przeznaczyły wielomilionowe granty na rozwój laboratoriów i projektów związanych z NLS już we wczesnych latach ubiegłego wieku.

Jesteś diagnostą?

Dodaj swoją placówkę!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Diagnozujmy 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x