Szkolenie z zakresu homeopatii, terapii przeciwnowotworowej i przeciwpasożytniczej

 

Zapraszamy na szkolenie wszystkich lekarzy, naturoterapeutów, diagnostów oraz osoby zainteresowane, które chcą pogłębić wiedzę z zakresu terapii NLS, a także podnieść swoje kompetencje. Jest to również doskonała okazja na wymianę doświadczeń czy nawiązanie nowych kontaktów.

Na szkoleniu odbędą się trzy prelekcje:

  • pierwszą z zakresu homeopatii oraz systemów łączności energetycznej za pośrednictwem systemu nerwowego, płynów ustrojowych i energii wewnętrznej wygłosi Włodzimierz Grzeszczak – specjalista medycyny naturalnej i ziołolecznictwa, znakomity bioenergoterapeuta i autor książek o leczeniu naturalnym, żywnością oraz ziołami;
  • kolejną o tematyce ziołolecznictwa przedstawi Bogdan Niewiadomski, który jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej, medycyny sportowej, medycyny, chińskiej, amazońskiej i indyjskiej; z dużym powodzeniem łączy techniki leczenia medycyny akademickiej z ziołolecznictwem, chelatacją, balneologią, akupunkturą czy rehabilitacją;
  • trzecią prelekcję poprowadzi Bożena Heller – absolwentka dwóch kierunków profilaktyki zdrowotnej na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, specjalista technologii NLS i biorezonansu.

 

Szkolenie odbędzie się 9 grudnia 2017 w Warszawie.
Koszt certfikowanego szkolenia to jedyne 550zł/os.
Liczba miejsc ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.szkolenianls.pl

Szkolenie pod patronatem Diagnozujmy.pl.

 

Jesteś diagnostą?

Dodaj swoją placówkę!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Diagnozujmy 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x