Post sponsorowany

Gabinet Almedico powstał w marcu 2017 roku równocześnie ze sklepem zielarsko – medycznym na południu Krakowie przy ul. Myślenickiej 133A. Mieścimy się w nowo powstałym centrum handlowo- usługowym Centrum Swoszowice. Obiekt jest o wysokim standardzie, klimatyzowany, wyposażony w windy i ruchome schody, przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Posiada prywatny bezpłatny parking z kilkuset miejscami parkingowymi. W obiekcie są również 2 bankomaty, wiele sklepów i punktów usługowych. Do obiektu jest bardzo dobry dojazd, bezpośrednio z obwodnicy Krakowa lub drogą ekspresową z centrum miasta. W pobliżu (800 m) znajduje się unikalne uzdrowisko z leczniczymi wodami siarkowymi – Uzdrowisko Swoszowice, gdzie przyjeżdżają kuracjusze z całej Polski. 

Celem powstania gabinetu i sklepu było utworzenie unikalnego miejsca na mapie Krakowa, gdzie w jednej placówce można przy pomocy nowoczesnych technologii diagnostycznych jaką zapewnia , zidentyfikować problem zdrowotny oraz dobrać (jeśli to możliwe ) odpowiednie leki ziołowe lub suplementy, udzielić porad, prowadzić edukację prozdrowotną, umożliwiających poprawę zdrowia Pacjentów. Nasza misja : “Działanie zgodnie z naturą”

W placówce pracują osoby o wysokich kwalifikacjach: mikrobiolog, jak też dietetyk.

Od wielu lat pasjonowałam się szeroko pojętą medycyną naturalną (ziołolecznictwem, homeopatią, akupunkturą, diagnostyką biorezonansem). Szukałam urządzenia które byłoby wszechstronne i dawało wysoką wiarygodność wyników.  Zdecydowałam się na zakup oraz rozpoczęcie działalności połączonej ze sklepem z artykułami zielarsko – medycznymi.

Powodem też były moje obserwacje wynikające z prawie 20 letniej pracy w prywatnej służbie zdrowia, które prowadziły do wniosku, że leczenie czy diagnozowanie tradycyjnymi metodami można fantastycznie uzupełnić lub wesprzeć naturalnymi metodami i przynosi to ogromne korzyści dla Pacjenta polegające głównie na skróceniu czasu diagnozowania, ograniczeniu ilości często bolesnych i inwazyjnych badań analitycznych czy diagnostyki obrazowej, a w przypadku ziołolecznictwa zastosowanie naturalnych preparatów, które nie wykazują działań ubocznych.

Wykonujemy różne testy diagnostyczne , dobrane do potrzeb oraz stanu zdrowia Klientów na podstawie szczegółowego wywiadu. Od testów jednonarządowych, poprzez jednoukładowe aż do wieloukładowych. Po wykonanym teście przygotowujemy bezpłatnie dla Klientów rekomendacje obejmujące informacje w jaki sposób naturalnymi metodami (suplementacją, lekami ziołowymi, rehabilitacją, odpowiednią dietą) można poprawić swój stan zdrowia.

W przypadku konieczności wykonania innych badań lub odbycia dodatkowych konsultacji kierujemy do współpracujących placówek medycznych. Specjalizujemy się w diagnozowaniu i kompleksowym wspieraniu leczenia boreliozy przy użyciu wszelkich protokołów zielarskich dostępnych na rynku. Ogromną zaletą dla Pacjentów jest możliwość nabycia po badaniach na miejscu za zniżką wszelkich preparatów w naszym sklepie stacjonarnym (przy gabinecie) lub w naszym sklepie internetowym www.zielarnialavenda.pl.

Najczęściej wybieranymi przez Pacjentów testami jest u nas:

  • przegląd układu pokarmowego;
  • test na boreliozę;
  • całościowy przegląd obejmujący szereg układów.

Najczęstszymi problemami, które napotykamy są: nieufność pacjentów do niekonwencjonalnych metod diagnostycznych, brak świadomości Klientów.
Jest to niesłuszne podejście, ponieważ kompleksowa obsługa, wysokie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe personelu, indywidualne podejście do Pacjentów, wysoka dbałość o zachowanie wszelkich procedur całościowo działają na korzyść Pacjentów.

Każdy Pacjent jest traktowany u nas indywidualnie, nie stosujemy szablonów. Zarówno dobór testów, jak też leków ziołowych dla każdej osoby jest dobierany indywidualnie.

Największą satysfakcją dla nas jest satysfakcja Pacjenta i informacja zwrotna, że udało się pomóc – uzyskać poprawę jego zdrowia lub zdiagnozować problem zdrowotny, który dotychczas nie był znany.

Jesteś diagnostą?

Dodaj swoją placówkę!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Diagnozujmy 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x