Scanner Cell to jedno z dostępnych na rynku urządzeń do diagnostyki organizmu za pomocą biorezonansu. W sposób nieinwazyjny, szybki (jedynie 60 minut) i przede wszystkim dokładny dokona całościowej analizy stanu zdrowia – co ma wpływ na postawienie odpowiedniej diagnozy i rozpoczęcie właściwej terapii. W zależności od wykrytych objawów i potencjalnych zagrożeń, to urządzenie pomiarowo-informacyjne stawia wytyczne do podjęcia terapii ziołowej, suplementacyjnej czy alopatycznej, lub skupia się na biorezonansowej. Dodatkowo wykonuje testy obciążeń organizmu.

Urządzenie Scanner Cell

Scanner Cell potrafi zanalizować w jednym czasie około 400 organów wewnętrznych nawet na poziomie tkanek i wykryć stany zapalne lub ogniska chorobowe, ale nie tylko. Podczas badania wykrywane są także zmiany patologiczne na znacznym poziomie pewności diagnostycznej. Dzięki wbudowanym programom jest w stanie w różny sposób reagować na wynik diagnozy. Niektóre z nich to:

terapie usuwające znamiona bakterii, pasożytów i wirusów, toksyn

terapie usuwające grzybicę, miażdżycę, cukrzycę czy boreliozę

terapie lecznicze na bazie leków ziołowych i homeopatycznych

terapie medyczne uwzględniające produkty naturalne i suplementy diety

terapie dla osłabionych i naznaczonych zmianami zapalnymi narządów, których podstawą jest wzmocnienie energetyczne

Badanie Scanner Cell jest komfortowe zarówno dla diagnosty, jak i dla pacjenta – urządzenie emituje fale elektromagnetyczne i skanuje organizm pacjenta, stawiając wnioski do diagnozy. Specjalne słuchawki, zakładane pacjentowi na głowę, w połączeniu z urządzeniem już po godzinie dadzą wynik badania i przekażą całościową ocenę stanu zdrowia i ewentualnych zagrożeń.

[Artykuł sponsorowany]

Jesteś diagnostą?

Dodaj swoją placówkę!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Diagnozujmy 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.