Zapraszamy na szkolenie wszystkich lekarzy, naturoterapeutów, diagnostów oraz osoby zainteresowane tą tematyką, które chcą pogłębić wiedzę z zakresu terapii NLS, a także podnieść swoje kompetencje. Jest to również doskonała okazja na wymianę doświadczeńczy nawiązanie nowych kontaktów.

Na szkoleniu odbędą się trzy prelekcje:

  • pierwszą z zakresu homeopatii oraz systemów łączności energetycznej za pośrednictwem systemu nerwowego, płynów ustrojowych i energii wewnętrznej wygłosi Włodzimierz Grzeszczak – specjalista medycyny naturalnej i ziołolecznictwa, znakomity bioenergoterapeuta i autor książek o leczeniu naturalnym, żywnością oraz ziołami;
  • kolejną o tematyce ziołolecznictwa przedstawi Bogdan Niewiadomski, który jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej, medycyny sportowej, medycyny, chińskiej, amazońskiej i indyjskiej; z dużym powodzeniem łączy techniki leczenia medycyny akademickiej z ziołolecznictwem, chelatacją, balneologią, akupunkturą czy rehabilitacją;
  • trzecią prelekcję poprowadzi Bożena Heller – absolwentka dwóch kierunków profilaktyki zdrowotnej na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, specjalista technologii NLS i biorezonansu.

 

Szkolenie odbędzie się 9 grudnia 2017 w Warszawie.
Koszt certfikowanego szkolenia to jedyne 550zł/os.
Liczba miejsc ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.szkolenianls.pl.

Szkolenie pod patronatem Diagnozujmy.pl.

Szkolenia w zakresie diagnostyki organizmu 

Skorzystaj z naszej oferty specjalistycznych szkoleń z diagnostyki organizmu. Szkolimy z obsługi urządzeń do diagnozowania.

Nasi diagnostycy posiadają medyczne wykształcenie z wieloletnią praktyką, regularnie podnoszą swoje kwalifikacje na zagranicznych kursach.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje imienny certyfikat ukończenia kursu w naszej firmie.

Jeśli chcesz poznać metody lecznicze i diagnostyczne i stać się specjalistą w tej dziedzinie zapraszamy na szkolenia.

Branża biomedycyny informacyjnej rośnie z każdym rokiem o kilkanaście kilkadziesiąt %.

Dzięki naszym szkoleniom wyróżnisz się na tle konkurencji i podniesiesz swoje kwalifikacje.
Przygotowaliśmy kilka programów, wpisujących się w potrzeby naszych Klientów:

Szkolenie z metody EAV wg dr Volla

Przedkliniczne diagnozowanie metodą elektroakupunktury EAV. Pozwala w błyskawiczny sposób zdiagnozować problem oraz dobrać odpowiednią terapię, która go rozwiąże. Szybka, bezpieczna i efektywna metoda, pozwalająca poznać swój organizm i jego słabości. Jest to szkolenie dla osób chcących pracować na urządzeniu SALVIA.

Szkolenie z metody biorezonansu NLS

Metoda diagnozy elektrodermalnej opiera się na badaniu skanera diagnostycznego. Sprawna i wyjątkowo szybka analiza pełnego stanu organizmu. Pozwala zdefiniować bilans bioenergetyczny każdego organu. Badanie przebiega w bezbolesny, nieinwazyjny i bezpieczny sposób. Obejmuje również Terapię EHF oraz Metaterapię (likwidacja pasożytów, grzybów, bakterii i wirusów za pomocą Diacom FREQ). Jest to szkolenie dla osób chcących pracować na urządzeniach opartych o metodę NLS.

Szkolenia odbywają się we wskazanym przez Państwa miejscu bez żadnych dodatkowych kosztów z tytułu dojazdu czy noclegu szkoleniowców.

Wyszukaj placówkę

Jesteś diagnostą?

Dodaj swoją placówkę!

Akceptujemy płatności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Diagnozujmy 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie Skryptersi