Post sponsorowany

Rozwój cywilizacyjny stymuluje postęp w dziedzinie medycyny estetycznej. Ludzie żyją coraz dłużej, więc chcą jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem, kondycją fizyczną i nienagannym wyglądem.

Walkę o jędrną skórę i zgrabną sylwetkę wspomagają coraz nowsze, zaawansowane technologicznie i skuteczniejsze metody regeneracji ciała i wzmacniania całego organizmu.

W trosce o zgrabną i szczupłą sylwetkę w medycynie estetycznej stosuje się wiele mniej lub bardziej skutecznych procedur medycznych. Diety, ćwiczenia, masaże i najnowsze osiągnięcie w walce z cellulitem, tkanką tłuszczową i wiotką skórą – nowy patent endermologie® Alliance. Metoda ta jest całkowicie naturalna i bezinwazyjna. Polega na skutecznej stymulacji skóry i reaktywacji metabolizmu komórek.

Jak działa endermologie® Alliance?

Jest to naturalna technologia działająca w oparciu o patent francuskiej firmy LPG Systems. Zabieg modelujący umożliwia intensywną aktywizację tkanek w trzech płaszczyznach: redukuje miejscowo oporną tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i ujędrnia skórę poprzez stymulację wytwarzania naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Endermologia to masaż podciśnieniowy oddziałujący na tkankę łączną skóry. Masaż wykonywany jest za pomocą głowicy sterowanej komputerowo. Składa się ona z ruchomych rolek i komory ssącej. W trakcie zabiegu fałd skórny jest zasysany i przyjmuje kształt fali.

Rolowanie skóry umożliwia regenerację głębokich warstw skóry. Intensywność masażu zależy od obszaru ciała, na którym jest wykonywany.

Zabieg jest komfortowy i odprężający a ugniatanie skóry nie jest odbierane jako bolesne. W trakcie zabiegu pacjent zakłada specjalny kombinezon chroniący skórę przed bezpośrednim kontaktem z głowicą i intensyfikuje efekty zabiegu. Efekty zabiegu zależą od uwarunkowań genetycznych, diety, stylu życia i aktywności fizycznej i są zauważalne przeważnie po jednym, dwóch zabiegach. Czas trwania zabiegu to około 30 min.

Przeczytaj więcej o zabiegu endermologia: https://scanmed.pl/medycyna-estetyczna-krakow/uslugi/endermologia.

Kiedy wykonać endermologię?

Zabiegi endermologii są polecane dla osób, które chcą zwalczyć cellulit i zlikwidować tkankę tłuszczową w sposób bezinwazyjny, w oparciu o metody naturalne. Zabiegi dobrze działają w przypadku problemów skórnych takich jak blizny, zwłóknienia, rozstępy i poprawa ukrwienia skóry. Wywołany zabiegami wzrost produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego daje szybkie efekty w postaci wygładzenia i ujędrnienia skóry. Masaż wspomaga leczenie obrzęków, bóli mięśni, stawów oraz uszkodzeń więzadeł i ścięgien.

Redukcja wody i toksyn w organizmie daje spektakularne efekty w modelowaniu i usportowieniu sylwetki. Dzięki wydzielaniu w trakcie zabiegu endorfin zaobserwowano u pacjentów zmniejszenie odczuwania bólu i wyzwolenie uczucia odprężenia i szczęścia.

Przeciwwskazaniem do zbiegu są: żylaki, stany zapalne skóry, choroby naczyń krwionośnych, choroby zakaźne, nowotwory, okres ciąży i karmienia piersią, przepuklina.

Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany personel medyczny w renomowanych centrach medycyny estetycznej na przykład w placówce Scanmed S.A. w Krakowie.

Jesteś diagnostą?

Dodaj swoją placówkę!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Diagnozujmy 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x