Post sponsorowany

Libido to nic innego jak popęd seksualny, czyli psychiczne pobudzenie, które ma na celu zaspokojenie potrzeb o charakterze seksualnym. Z jego spadkiem boryka się niemal co trzecia Polka. Jak temu zaradzić? Co zrobić, aby libido utrzymywane było na wysokim poziomie?

Poznaj problem – jakie są przyczyny spadku libido?

Spadek kobiecego libido uwarunkowany jest zwykle przez hormony. Wpływ na brak ochoty na seks może mieć cykl miesięczny, a także zaburzenia o charakterze hormonalnym.

W zdecydowanie największej ilości przypadków, za problemy z libido odpowiada tzw. zespół policystycznych jajników. Powoduje on zaburzenia następujących hormonów: estrogenów, progesteronu, prolaktyny oraz androgenów. Objawiać się może różnymi defektami kosmetycznymi, najczęściej nadmiernym owłosieniem.

Inną przyczyną spadku libido u kobiet jest ingerowanie w gospodarkę hormonalną, a mianowicie – kuracja antykoncepcyjna. Kobiety korzystające z tej formy zabezpieczania się przed zapłodnieniem bardzo często skarżą się na zanik libido. Należy mieć jednak na uwadze, że każdy organizm reaguje inaczej.

Zaburzenia kobiecego libido pojawiają się także bardzo często po porodzie. Kobiety odczuwają dyskomfort fizyczny i psychiczny.

Niekiedy, brak libido może być wynikiem niezdrowego trybu życia, a konkretniej: stosowania używek (alkohol, papierosy, narkotyki), brak aktywności fizycznej, niezdrowa i niezbilansowana dieta.

Nie musisz z tym tak żyć! Zwiększ swoje libido.

Na całe szczęście, obecnie medycyna pozwala skutecznie leczyć wszelkiego rodzaju zaburzenia, które skutkują zaburzeniem libido. Choć trudno mówić o uniwersalnych rozwiązaniach, to takowym może być Femin Plus – produkt, który cieszy się coraz większą popularnością.

Femin Plus to kompozycja unikalnych, w pełni naturalnych składników takich jak: : l-Arginina HCI, ekstrakt z liści Damiany, ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej, ekstrakt z pieprzu czarnego, ekstrakt z korzenia żeń-szenia, ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej, ekstrakt z korzenia maca, ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego, cynk, ekstrakt z nasion kakaowca, witamina B6 oraz witamina E.

Powyższy skład działa niezwykle silnie, ale przy tym jest całkowicie bezpieczny dla organizmu. Działa tylko i wyłącznie w sposób pozytywny. Oznacza to, że reakcje niepożądane nie występują.

Czy Femin Plus działa tylko na libido?

Zaletą Femin Plus jest to, że oddziałuje niemal na każdą sferę seksualności. Unikalna kompozycja składników pozwala również:

l Dodatkowo nawilżyć pochwę co zwiększa czułość narządów intymnych

l Uporządkować gospodarkę hormonalną

l Usunąć niedobory żywieniowe

l Usprawnić krążenie

l Usunąć negatywne skutki stresu

Żaden, absolutnie żaden inny suplement diety nie działa w taki sam sposób. Według nas – to najlepsze, możliwe rozwiązanie na problemy z libido i nie tylko. Aby dowiedzieć się więcej – wejdź na stronę feminplus.pl – oficjalną witrynę producenta tego preparatu.

Jesteś diagnostą?

Dodaj swoją placówkę!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Diagnozujmy 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x