Post sponsorowany

Z roku na rok, na całym świecie wzrasta zainteresowanie medycyną estetyczną. Ostatnimi czasy zauważono również, że coraz to więcej młodych ludzi bez chwili zastanowienia jest w stanie wymienić, co chciałoby poprawić w swoim wyglądzie. Na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej zdecydowanie częściej decydują się kobiety, jednak mężczyźni nie pozostają daleko w tyle. Wśród panów największym zainteresowaniem cieszy się mezoterapia, zamykanie naczyń krwionośnych, odsysanie tłuszczu – zwłaszcza z okolic brzucha i ud czy resurfacing laserowy. Panie, poza różnego rodzaju peelingami, usuwaniem przebarwień, niwelowaniem zmarszczek, zdecydowanie najczęściej decydują się na wypełnianie ust.

Nie od dziś wiadomo, że usta są jedną z najbardziej zmysłowych części ciała, a pełne oraz kształtne bez wątpienia dodadzą atrakcyjności nie jednej kobiecie. Warto spojrzeć chociażby na światowej sławy gwiazdy takie jak Angelina Jolie, Jessica Alba, Marylin Monroe, czy Pamela Anderson, które wszystkie łączy nie tylko fakt, że są bardzo atrakcyjne, ale przede wszystkim każda z nich ma piękne i zmysłowe usta. Wiele kobiet idąc za śladami swoich idolek zaczęło poddawać się zabiegowi mającemu na celu wypełnienie i nadanie kształtu ich ustom. W związku z tym nastąpił też znaczny rozwój medyny estetycznej w tym zakresie. W dzisiejszych czasach mamy wiele możliwości wypełniania ust jak np. poprzez wstrzyknięcie pacjentce za pomocą cienkiej igły jej własnego tłuszczu (pobieranego podczas liposukcji najczęściej z okolic ud, brzucha), za pomocą botoksu (ta metoda spotkała się jednak ze sporą krytyką zarówno wśród lekarzy chirurgów jak i samych pacjentek ponieważ botoks nie jest substancją naturalnie występującą w organizmie, co powoduje jego częstą nietolerancję i powikłania). Zdecydowanym liderem wśród metod wypełniania ust bez wątpienia jest kwas hialuronowy. Zabieg ten polega na wstrzyknięciu przy pomocy cienkiej igły określonej przez klientkę ilości kwasu (przeważnie jest to około 1 ml).

Istotny w tym zakresie jest fakt, że kwas hialuronowy jest substancją występującą naturalnie w organizmie człowieka, zatem jest on w pełni bezpieczny i nie powinien stanowić żadnego zagrożenia dla zdrowia czy życia ludzkiego. Efekt jaki możemy uzyskać po wykonaniu zabiegu to piękne, nawilżone, gładkie i pełnie usta, którymi możemy cieszyć się nawet do 10 miesięcy (długość ta uzależniona jest od właściwości indywidualnych pacjenta). Jeżeli z kolei chodzi o koszty jakie będziemy musieli ponieść decydując się na wypełnianie ust, to opiewają one w granicach od 200 do ponad jednego tysiąca złotych za 1 ml. Musimy być jednak bardzo ostrożni wobec podejrzanie niskich cen i pamiętać przede wszystkim o tym, aby zabieg wykonany był przez profesjonalistę, tj. najlepiej chirurga oraz w odpowiednio wyposażonym, czystym i sterylnym gabinecie. Pamiętajmy aby zadbać również o to, aby sam zabieg został poprzedzony konsultacją lekarską, celem wyeliminowania wszelkich przeciwwskazań.

Profesjonalne zabiegi wypełniania ust świadczy gabinet FreshMED: http://www.freshmed.com.pl/gabinet-medycyny-estetycznej/wypelnianie-ust-katowice

Jesteś diagnostą?

Dodaj swoją placówkę!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Diagnozujmy 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

0
Would love your thoughts, please comment.x