Post sponsorowany

Obecnie, nie istnieje skuteczniejsza metoda usuwania owłosienia niż epilacja laserowa. Epilacja laserowa to sposób na trwałe pozbycie się niechcianych włosów z dowolnego obszaru naszego ciała. Jednak zabieg wymaga od nas cierpliwości, ponieważ trzeba wykonać kilka zabiegów w równych odstępach czasowych. Włos musi być w fazie wzrostu czyli anagenu, tylko wtedy epilacja przyniesie oczekiwane rezultaty.

Skuteczność epilacji wynika z tego, że promienie emitowanie przez laser bezpośrednio trafiają pod powierzchnię skóry i niszczą cebulkę włosa. Dla wielu osób, które zmagają się z nadmiernym owłosieniem na otwartych obszarach ciała, takich jak ręce, nogi, klatka piersiowa czy wąsik – terapia laserowa to rewolucyjne rozwiązanie, dzięki któremu włosy możemy usunąć niemal w 100%.

Jednak dotychczasowe lasery nie zawsze spełniały oczekiwania klienta. Nie mogliśmy wykonywać epilacji w okresie dużego nasłonecznienia lub obawialiśmy się skutków ubocznych, na przykład przebarwień czy oparzeń. Problemem okazywały się także niektóre typy włosa, na przykład jasne, cienkie lub siwe, w związku z czym rezygnowaliśmy z zabiegów. Jednak na rynku pojawił się typ lasera diodowego The Epi Lab, o którym śmiało można powiedzieć, że dokonał rewolucji w terapii laserowej.

Bezpieczna i trwała epilacja

Jeśli do tej pory obawialiśmy się, że ciemny fototyp skóry czy problematyczny typ włosa wykluczają skuteczność epilacji, to wreszcie możemy odetchnąć z ulgą. Laser The Epi Lab dzięki domieszce fali 950 nm zapewnia bezpieczną pracę także u osób z ciemną karnacją oraz wykazuje wyższą skuteczność w przypadku usuwania jasnych włosów.

Nie bójmy się także skutków ubocznych, takich jak poparzenia czy przebarwienia. Najnowszy laser The Epi Lab posiada także jednorodny profil plamki TAPER, co oznacza całkowicie bezpieczną pracę podczas epilacji bez efektu tzw. „gorących plam”. Co więcej, epilację możemy spokojnie wykonać także, jeśli mamy opaloną skórę.

Laser The Epi Lab w przeciwieństwie do innych laserów diodowych został uznany za jeden z najbezpieczniejszych. Ponadto jako jedyny posiada dwie głowice o długości fal 800 nm i 950 nm, dzięki czemu jego działanie jest szybsze i skuteczniejsze, na przykład mocno owłosione męskie plecy można usunąć w niemal 20 minut, dzięki możliwości pracy aż do 12Hz. Epilacja jest bezbolesna, a dodatkowo daje rewelacyjne efekty, bowiem pozwala na permanentne usunięcie owłosienia.

Podsumowując, laser The Epi Lab nie ma sobie równych. Spełnia wszystkie oczekiwania klienta – jest bezbolesny, nie ma skutków ubocznych, daje trwałe rezultaty. Laser The Epi Lab wykazuje skutecznie działanie także przy leczeniu rumienia, trądziku czy grzybicy paznokci. Pamiętaj, że epilacja powinna być wykonana bardzo dobrym sprzętem, który nie tylko skutecznie zredukuje niechciane włosy czy trądzik, lecz także będzie całkowicie bezpieczny dla naszej skóry i zdrowia.

Jesteś diagnostą?

Dodaj swoją placówkę!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Diagnozujmy 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x