Post sponsorowany

Ćwiczenia EMS to trening personalny połączony z elektrostymulacją. Specjalne urządzenie – miha bodytec, wysyła impulsy elektryczne, które docierają do mięśni dzięki kamizelce i opaskom zakładanym na ramiona, uda i pośladki. Impulsy stymulują pracę naszego ciała. Wykonując to samo ćwiczenie tradycyjnie i przy pomocy EMS, spalamy dużo więcej kalorii i poruszamy dużo więcej mięśni w porównaniu z treningiem tradycyjnym.

Niezależnie od tego, czy wykonujesz zaplanowany trening siłowy z ciężarami, czy uczęszczasz na grupowy fitness, każdym swoim ruchem sprawiasz, że określone grupy mięśniowe kurczą i rozkurczają się naprzemiennie. Jeżeli chcesz schudnąć, wyrzeźbić sylwetkę albo wrócić do sprawności po kontuzji, z pewnością zależy Ci, aby mięśnie pracowały szybciej, bo to zazwyczaj oznacza szybsze efekty.

Tradycyjny trening, który znasz, najprawdopodobniej wymaga dużego wysiłku i wytrzymałości, a na jakiekolwiek zmiany musisz cierpliwie czekać. Niestety, nawet podczas bardzo wymagającego treningu siłowego, jogi czy ćwiczeń fitness, nie jesteś w stanie poruszyć niektórych mięśni głębokich.

Jak to zrobić?

Odpowiedzią jest trening siłowy wzbogacony o EMS, który sprawi, że w ciągu 20 minut ćwiczeń wprawisz w ruch kilkaset mięśni, a efekty będą takie, jak po kilku godzinach normalnych ćwiczeń. Jak to możliwe?

Ćwiczenia EMS to trening personalny połączony z elektrostymulacją. Specjalne urządzenie – miha bodytec, wysyła impulsy elektryczne, które docierają do mięśni dzięki kamizelce i opaskom zakładanym na ramiona, uda i pośladki. Impulsy stymulują pracę naszego ciała. Wykonując to samo ćwiczenie tradycyjnie i przy pomocy EMS, spalamy dużo więcej kalorii i poruszamy dużo więcej mięśni w porównaniu z treningiem tradycyjnym.

Podczas treningu siłowego EMS można wprawić w ruch aż 450 różnych mięśni, a co za tym idzie spalić nawet 1200 kalorii! Jest to ekwiwalent tego, co spalilibyśmy aż po czterech godzinach normalnego treningu. W BodyTec20 wystarczy, że raz w tygodniu zarezerwujemy 20 minut tylko dla siebie i swojego ciała, aby w niedługim czasie cieszyć się efektami elektrostymulacji. Czy elektrostymulacja mięśni nie brzmi zachęcająco?

EMS: konkurencja dla tradycyjnych treningów siłowych

Efekty elektrostymulacji są zauważane i doceniane przez sportowców oraz fizjoterapeutów już od dawna. Teraz trening siłowy z EMS staje się także coraz atrakcyjniejszą opcją wśród Polaków. Co odpowiada za tak rosnącą popularność?

Trening EMS jest konkurencyjnym wariantem ćwiczeń, ponieważ jak żaden inny potrafi stymulować mięśnie, aby pracowały szybciej, czego rezultatem są zdecydowanie szybsze efekty. Elektrostymulacja to także rodzaj treningu personalnego, podczas którego ćwiczący jest pod czujnym okiem trenera personalnego.

Taki rodzaj jest dużo bardziej efektywny – trener czuwa nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, koryguje ewentualne błędy, a przede wszystkim motywuje do osiągnięcia celu. Nieważne, czy chcemy zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej, czy pozbyć się bólu kręgosłupa – w zależności od naszego celu dostaniemy specjalnie dopasowany plan treningowy.

Elektrostymulacja mięśni to idealne rozwiązanie dla osób, które nie dysponują zapasem czasu, a nie chcą zaniedbać swojej kondycji. Trening personalny połączony z EMS trwa nie więcej niż 20 minut i wystarczy, aby był realizowany raz w tygodniu! Jest to także doskonałe uzupełnienie dla tych, które regularnie wykonują aktywność fizyczną – niezależnie, czy jest to fitness, czy trening siłowy. EMS przyspiesza wówczas efekty i poprawia wytrzymałość.

Oczywiście trening z elektrostymulacją nie wyklucza pozostałych aktywności. Zaleca się jednak, aby w dniu zaplanowanego EMS nie wykonywać już innych obciążających ćwiczeń.

Dlaczego EMS to właściwy wybór?

Aby przekonać się, że elektrostymulacja przynosi efekty, trzeba wypróbować ją na własnej skórze. Bez obaw, impulsy elektryczne docierają do ciała pod postacią delikatnego mrowienia – jest to przyjemne i całkowicie bezpieczne.

Jak trening siłowy z EMS działa na mięśnie osoby ćwiczącej? Przede wszystkim odpowiada za ich zintensyfikowaną pracę. Pod wpływem impulsów skurcze i rozkurcze zachodzą zdecydowanie szybciej, dzięki czemu efekty elektrostymulacji również pojawiają się szybciej, niż w przypadku tradycyjnych ćwiczeń. To właściwy wybór dla osób, które lubią widzieć efekty swojej pracy szybko. W ten sposób, raz w tygodniu, w ciągu zaledwie 20 minut mogą wprawić swoje mięśnie w przyspieszony ruch.

Nie bez powodu ćwiczenia EMS są już od dawna praktykowane wśród zawodowych sportowców, a także fizjoterapeutów – są bezpieczne, a impulsy elektryczne optymalizują pracę mięśni czyniąc nasz wysiłek bardziej efektywnym.

Trening siłowy z EMS to seria nieskomplikowanych ćwiczeń, które wykonywane są pod okiem trenera personalnego. Może je wykonywać każdy – niezależnie od kondycji, wytrzymałości, wagi czy wieku. Intensywność i poziom jest zawsze dostosowywany do ćwiczącego, a sam trening siłowy jest skonstruowany specjalnie w taki sposób, aby był bezpieczny dla mięśni i odpowiednio wymagający.

Oczywiście, wszystkie zajęcia w BodyTec20 poprzedzone są szczegółowym wywiadem na temat stanu zdrowia klienta, zatem nie mam mowy o jakichkolwiek kontuzjach.

Jeszcze się wahasz, czy zdecydować się na EMS? Przyjdź do BodyTec20 i przekonaj się na własnej skórze, że zarówno fitness, jak i ćwiczenia siłowe, przyniosą wyczekiwane efekty dużo szybciej, jeśli wzbogacisz je o elektrostymulację!

Jesteś diagnostą?

Dodaj swoją placówkę!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Diagnozujmy 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x