Post sponsorowany

Wody Antarktyki noszą w sobie bogactwo biologiczne, którego potencjał jest niebywały. W takiej czystej niszy ekologicznej wykształcił się i utrzymał po dziś dzień kryl antarktyczny. Niepozorny skorupiak tworzy biomasę szacowaną na kila milionów ton. Ludzie zaś korzystają na pozyskiwaniu i konsumpcji oleju z kryla. Jak się okazuje, jest to jeden z najbardziej kompleksowych i wielokierunkowych naturalnych suplementów diety na rynku.

Olej z kryla: działanie, dawkowanie, cena

Kryl to żyjątko wcale podobne do miniaturowej krewetki i pewnie z kulinarnego punktu widzenia niczym się nie wyróżnia. Jednak pozyskiwany olej z kryla okazuje się skarbnicą substancji odżywczych. Znajdziemy tutaj między innymi kwasy omega (3, 6, 9), fosfolipidy, witaminę A i E, astaksantynę czy choliny. Ta mieszanka sprawia, że olej z kryla dla dzieci i młodzieży jest szczególnie ważnym suplementem diety. Na rynku występuje głównie jako produkt w tabletkach przeznaczony dla ludzi w każdym wieku. Łyka się go dla ogólnej poprawy kondycji zdrowotnej. W Japonii, gdzie tran z kryla jest popularnym produktem w codziennej diecie, średnia życia jest najwyższa na świecie.

Suplement olej z kryla wspiera układ sercowo-naczyniowy, minimalizując ryzyko zatorów, reguluje poziom cholesterolu oraz wspomaga pracę wątroby. Kwasy omega są natomiast bardzo ważnym czynnikiem, wpływającym na poprawę układu nerwowego. Kryl dla dzieci to sposób na lepsze zapamiętywanie, skupienie i koncentrację każdego dnia. Prawidłowy rozwój mózgu w wieku młodzieńczym jest szalenie ważny, dlatego trudno przecenić działanie oleju z kryla i jego obecność w diecie naszych pociech.

Fot. Olej z Kryla – Sklep.kenayag.com.pl/76-olej-z-kryla-nko-30-kapsulek.html

Olej z kryla opinie ma doskonałe nie tylko wśród lekarzy, ale także użytkowników. Za lepsze przyswajanie składników odżywczych i lepszą pracę wszystkich naszych narządów odpowiada obecność fosfolipidów (średnio w kapsułce oleju z kryla stanowią około 40% zawartości jednostki suplementu). Związek ten jest w swej budowie bardzo podobny do błony komórkowej, przez co pozwala na swobodny transport innych witalnych substancji do wnętrza komórek. Inna zaleta oleju z kryla to obecność witaminy A i E oraz astaksantyny – najsilniejszego znanego nauce antyoksydantu. Przeciwutleniacze wspomagają organizm do walki z wolnymi rodnikami, co spowalnia proces biologicznego starzenia się organizmu.

Olej z kryla: cena, a efekty:

Za suplement o sprawdzonym pochodzeniu trzeba zapłacić około 60-70 zł za opakowanie. Olej z kryla staje się popularnym produktem na rynku, więc jego dostępność rośnie, możemy pytać o niego zarówno w okolicznych aptekach, jak i szukać okazji w dystrybucji wysyłkowej. Suplement olej z kryla należy traktować jako uzupełnienie diety, jeśli pochodzi z dobrego, sprawdzonego źródła, to jest całkowicie bezpieczny dla użytkowników w każdym wieku, pod warunkiem, że stosuje się go zgodnie z zaleceniami producenta.

Jesteś diagnostą?

Dodaj swoją placówkę!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Diagnozujmy 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x