W miesięczniku “O czym lekarze Ci nie powiedzą” ukazał się artykuł na temat analizy kwantowej. Pozwala ona na określenie poziomu witamin, minerałów, aminokwasów czy enzymów, a także zdefiniowanie kondycji narządów wewnętrznych. Analiza kwantowa jest doskonała do diagnostyki organizmu- na podstawie szczegółowych raportów można wdrożyć skuteczne leczenie.

Na czym polega badanie analizatorem kwantowym?

Przygotowanie do badania polega na zdjęciu wszelkich metalowych przedmiotów, które dotykają skóry- nie zrobienie tego może powodować, że pozyskane dane będą nierzetelne. Analityk przykleja po jednej diodzie do nadgarstka, od tego momentu należy siedzieć w bezruchu, nie odzywać się ani nie kaszleć. Sygnały emitowane przez pole magnetyczne komórek ciała są wychwytywane przez analizator kwantowy, co pozwala zdiagnozować stan zdrowia poszczególnych narządów wewnętrznych, np. wątroby, płuc, jelit, mózgu.

Co więcej, analizator kwantowy daje informacje zwrotną na temat składników odżywczych w organizmie takich jak witaminy, minerały, aminokwasy, hormony, koenzymy, cukry, lipidy czy kolagen. Dzieje się to dzięki odczytywaniu przepływu energii w organizmie, tzw. bioimpedancji. Taką ilość zdobytych informacji można porównać do około 20 badań laboratoryjnych. Mimo to, całość badania, które jest bezpieczne i bezinwazyjne, trwa jedynie kilka minut.

Jak powstał analizator kwantowy?

Analiza kwantowa, inaczej kwantowy rezonans magnetyczny, powstał na podstawie badań przeprowadzanych na astronautach. Dzięki falom elektromagnetycznym emitowanym przez ludzkie ciało i ich zmianom, które następują wraz ze stanem organów można diagnozować stan organizmu.

Diagnostyka jest całościowa – uwzględnia układ krążenia i naczyń mózgowych, funkcje układu pokarmowego, jelit, wątroby, pęcherzyka żółciowego, trzustki, nerek, płuc. Analizator kwantowy odczyta również informacje na temat funkcji mózgu, tarczycy, skóry, układu kostnego, hormonalnego, rozrodczego oraz odpornościowego, gęstości mineralnej kości, ilości toksyn, metali ciężkich oraz alergenów.

Jakie korzyści może przynieść badanie analizatorem kwantowym?

Na podstawie analizy kwantowej można dobrać odpowiednią dietę, aby uzupełnić niedobory, jakie występują w organizmie i zapewnić jak najbardziej efektywne jego funkcjonowanie. Kiedy poziom składników odżywczych nie jest na właściwym poziomie, ciało może sygnalizować to na różne sposoby: chronicznym zmęczeniem, nadwagą, problemami z wątrobą, tarczycą i zaburzeniami hormonalnymi.

Niedobory m.in. witamin i minerałów wynikają głównie z drastycznego spadku jakości pożywienia. Dobrym przykładem są badania Gelgy z lat 1985, 1996 i 2002 na temat zmniejszenia wartości odżywczych warzyw i owoców. W roku ’85 w 100 gramach brokułów miało w sobie 103 mg wapnia, 47 mg kwasu foliowego oraz 26 mg magnezu. W roku 2002 te wartości wynosiły kolejno już tylko: 28, 18 i 11 mg.

Kto może być diagnozowany za pomocą analizy kwantowej?

Z tej metody diagnostyki może korzystać prawie każdy, nawet dzieci. Przeciwwskazaniami są: bycie w ciąży, miesiączka, rozrusznik serca. Z analizy kwantowej często korzystają sportowcy – zwłaszcza w ich przypadku równowaga wszystkich składników odżywczych, a także optymalny stan organów wewnętrznych jest bardzo ważny, aby się rozwijać i osiągać jak najlepsze wyniki.


Analiza kwantowa, O czym lekarze ci nie powiedzą, nr 6 (30), czerwiec 2017

 

Jesteś diagnostą?

Dodaj swoją placówkę!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Diagnozujmy 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x