Szlachetna Paczka to wyjątkowa inicjatywa przedświąteczna, ale nie tylko – działania są prowadzone przez cały rok.  Skierowana jest do każdego, kto chce pomóc potrzebującym i przyczynić się do ich radości mimo przeciwności losu. Pomóc można na wiele sposobów, m. in. własnoręcznie skompletować paczkę dla wybranej rodziny lub dziecka czy wpłacić datek na ten cel. Doskonałym i efektywnym rozwiązaniem jest zebranie kilku osób ze swojego otoczenia i wspólne tworzenie paczki. Na prawdę warto dać coś z siebie, wykazać SIĘ inicjatywą i wywołać uśmiech na czyjejś twarzy.

Nasza firma także wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka. Jesteśmy szczęśliwi mogąc choć trochę wspomóc rodzinę, która boryka się z trudną sytuacją materialną, ale wciąż trzyma razem i dzielnie prze do przodu. Mamy nadzieję, że nasza paczka będzie powodem do radości zarówno rodziców, jak i dzieci.

Nie zastanawiaj się czy dasz radę, czy znajdziesz czas i fundusze – podziel się tą informacją ze znajomymi i działajcie razem!

Wszystkie informacje o Szlachetnej Paczce dostępne na stronie: https://www.szlachetnapaczka.pl/

 

szlachetna paczka, pomoc rodzinom, pomoc dzieciom

Jesteś diagnostą?

Dodaj swoją placówkę!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Diagnozujmy 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x