Piękna pogoda za oknem zachęca nas do coraz częstszego przebywania na świeżym powietrzu. Fani aktywności sportowych korzystają z możliwości spędzenia czasu aktywnie na zewnątrz nie tylko na co dzień, ale także podczas urlopów. Wiele osób wyjeżdża na kilkudniowe wspinaczki po górach, jazdę na rowerze czy kajakowanie. Nie możemy zapominać wtedy o właściwej ochronie przeciwsłonecznej, zarówno naszej skóry, jak i naszych oczu. Dobre okulary przeciwsłoneczne to absolutny must have nie tylko dla amatorów sportu, ale dla każdego turysty, który planuje spędzać swój urlop na plażowaniu czy zwiedzaniu.

Ważny gadżet, o którym nie możemy zapominać

Podstawą przy wyborze właściwych okularów jest dobre dopasowanie ich do kształtu naszej twarzy oraz wybór produktu o dobrej jakości, który nie tylko będzie modnym dodatkiem, ale przede wszystkim zapewni naszym oczom wysokie zabezpieczenie przed szkodliwym promieniowaniem UV. Nasza świadomość w kwestii zdrowego trybu życia jest na szczęście coraz większa, nie tylko coraz chętniej uprawiamy sport czy jesteśmy po prostu aktywni, choćby regularnie spacerując, ale dbamy także o stan naszej skóry i skuteczna ochronę oczu. Nieodłącznym elementem uprawiania sportu na zewnątrz są sportowe okulary przeciwsłoneczne, które powinniśmy mieć bez względu na to, czy jesteśmy zupełnymi amatorami i dopiero zaczynamy naszą podróż, czy już mamy doświadczenie. Okulary sportowe, jak okulary fotochromowe czy okulary polaryzacyjne, powstały z myślą o spełnieniu najwyższych standardów.

Dobierz okulary do swoich potrzeb

Dobrej jakości okulary sportowe mają za zadanie zwiększyć nasz komfort podczas wysiłku na świeżym powietrzu i zapewnić nam bezpieczeństwo poprzez udoskonalenie widzenia, nawet w bardzo rażącym świetle. Jeśli postawisz na dobrze dopasowany model, nie tylko zapewnisz sobie wygodę, ale także zwiększysz swoją wydajność podczas aktywności fizycznej. Okulary sportowe mają rożne zastosowania i inne modele wybierzemy z myślą o zjazdach na stoku narciarskim, inne do gry zespołowej, na przykład siatkówki plażowej. W szerokiej ofercie https://www.brylano.com klienci znajdą okulary stworzone z myślą o najróżniejszych potrzebach i warunkach atmosferycznych. Wybór dobrej pary okularów powinien być poprzedzony dokładną analizą naszych wymagań oraz charakterystyki uprawianej przez nas dyscypliny sportu. Szczególnie ważna jest oczywiście jakość wykonania oraz właściwości soczewek. Szkiełka musza być wytrzymałe na uszkodzenia i zarysowania oraz wyposażone w odpowiedni filtr UV 400, chroniący przed szkodliwym działaniem słońca.

Okulary fotochromowe i polaryzacyjne

Okulary polaryzacyjne pozwalają na ochronę oczu przed szczególnie oślepiającym światłem odbitym od gładkich powierzchni, jak tafla wody czy śnieg na stoku narciarskim. Z kolei okulary fotochromowe sprawdzą się idealnie wtedy, gdy musimy poradzić sobie ze zmianami w natężeniu światła. Ich soczewki mają za zadanie dostosować się do panujących warunków atmosferycznych, co oznacza, że w razie potrzeby przyciemniają się lub rozjaśniają. Okulary fotochromowe marko Oakley z https://www.brylano.com należą do najlepszych produktów tej kategorii, ze względu na zastosowane w nich technologie i wysokiej klasy materiały. W zależności od potrzeb równoważą światło, podnoszą postrzeganie głębi i poprawiają kontrast widzenia, dając Ci nieskrępowaną radość z aktywności fizycznej.

Jesteś diagnostą?

Dodaj swoją placówkę!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Diagnozujmy 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x