Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu obsługi urządzenia Mezator M1
oraz poznać ciekawe przypadki kliniczne? 

 

Mamy przyjemność zaprosić  na warsztaty doszkalające wszystkie osoby zainteresowane porcją praktyki z zakresu pracy na urządzeniu Mezator M1. Są one doskonałą okazją, by zaczerpnąć nowych informacji oraz poznać  interesujące przypadki kliniczne. Całość szkolenia pozwoli  na jeszcze efektywniejszą pracę z klientem.

Warsztaty obejmujące pracę na urządzeniu Mezator M1 będzie mgr Bożena Heller – absolwentka dwóch kierunków w zakresie profilaktyki zdrowotnej na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi oraz specjalista w zakresie technologii NLS oraz biorezonansu. Bardzo szczegółowo omówi takie tematy jak: vegetotest otwarty, vegetotest zamknięty, dobór leków i ocena skuteczności, dobór ziół, dobór suplementów, tworzenie preparatów przeciwko patologii, tworzenie preparatów przeciw pasożytom, analiza WPS na Widmie, współczynnik KSP, współczynnik Dystrybucji Optymalnej, które dadzą nowe możliwości oraz narzędzia w pracy z obecnymi i nowymi klientami.

Po części pierwszej odbędzie się wykład, który poprowadzi dr n. med. Danuta Broniarczyk –  od lat jest specjalistą ginekologiem, ale w swojej praktyce zajmuje się również medycyną chińską, refleksologią, dietetyką oraz biorezonansem medycznym. Ta część warsztatów będzie porcją wiedzy praktycznej, ponieważ dr n. med. Danuta Broniarczyk omówi przypadki kliniczne. Na ich podstawie będzie można wspomóc się we własnej działalności oraz jeszcze efektywniej pomagać klientom w ich problemach zdrowotnych.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie: www.szkolenianls.pl

Jesteś diagnostą?

Dodaj swoją placówkę!

Akceptujemy płatności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Diagnozujmy 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie Skryptersi