Urządzenie do diagnostyki organizmu musi posiadać najnowsze oprogramowanie aby umożliwiało jak najbardziej precyzyjną diagnozę. Obsługa urządzenia powinna być na tyle prosta aby nie utrudniała przeprowadzenia testów. Istotny jest również czas trwania testów diagnostycznych bowiem wpływa on na ilość pacjentów przyjętych w naszym gabinecie jednego dnia.

Jeżeli jesteś użytkownikiem urządzeń do diagnostyki organizmu 3D NLS/ PLUS/ SCANNER CELL, zachęcamy Cię do przeczytania tego artykułu bowiem możesz znacznie przyspieszyć swoją pracę i przyjmować więcej pacjentów jednego dnia dzięki najnowszemu urządzeniu do biorezonansu magnetycznego Mezator. 

Pracujesz na urządzeniu urządzeniu 3D NLS/ PLUS/ SCANNER CELL?

Jeżeli pracujesz na urządzeniu 3D NLS/ PLUS/ SCANNER CELL to powinieneś wiedzieć, że na rynku polskim pojawiło się już urządzenie, które posiada szybsze oprogramowanie i znacząco wyprzedza urządzenia 3D NLS/ PLUS/ SCANNER CELL .

Przede wszystkim przewaga najnowszego skanera diagnostycznego jest znacząca pod względem szybkości wykonywanych testów. Urządzenie do diagnostyki organizmu Mezator skanuje jeden organ około 2-3 sekundy, a testy całego organizmu na urządzeniu Mezator trwa około 15-20 minut. Urządzenia 3D NLS/ PLUS/ SCANNER CELL znacznie odbiegają od najnowszych standardów urządzeń do diagnostyki organizmu, badanie całego organizmu na urządzeniach 3D NLS/ PLUS/ SCANNER CELL trwa nawet do półtora godziny. Jest to znacznym utrudnieniem zarówno dla diagnosty jak i dla pacjenta. Długotrwałe testy są wyczerpujące, a badanie na urządzeniu Mezator znacznie skraca proces przeprowadzenia testu diagnostycznego i pozwala na szczegółowe omówienie wyników przeprowadzonych testów. 

Czas trwania badania diagnostycznego – Mezator

Czas trwania testów jest niezwykle istotny w diagnozowaniu dzieci wieku przedszkolnego, z uwagi na ograniczone możliwości koncentracji. Przeprowadzenie testów diagnostycznych u dzieci w wieku sześciu lat będzie prostsze przy użyciu urządzenia Mezator ponieważ dzięki niemu znacznie skróci się czas badania.

Diagnoza organów – Mezator, 3D NLS/ PLUS/ SCANNER CELL

Urządzenie 3D NLS/ PLUS/ SCANNER CELL pozwala na zdiagnozowanie funkcjonowania 256 organów, podczas gdy oprogramowanie urządzenia Mezator zostało wzbogacone o charakterystykę  630 organów. Urządzenie Mezator pozwala na zdiagnozowanie łącznie 886 organów.

Jednostki chorobowe, a badania diagnostyczne

Również pod względem ilości scharakteryzowania jednostek chorobowych przewagę ma Mezator, dzięki któremu możemy scharakteryzować aż 877 chorób. Urządzenie 3D NLS/ PLUS/ SCANNER CELL posiadają w bazie tylko 492 jednostki chorobowe.

Najnowsze urządzenie do diagnostyki organizmu Mezator wykazuje poziom i obecność alergii, hormonów, wirusów, bakterii, pasożytów, grzybów i infekcji z określeniem ich dokładnej lokalizacji z dokładnością do 95%. W przeciwieństwie do urządzenia Mezator, urządzenia typu 3D NLS/ PLUS/ SCANNER CELL są w stanie zlokalizować patogen tylko z dokładnością w przedziale od 80%-85%. Lokalizacja patogenu jest niezwykle ważna w stawianiu diagnozy bowiem precyzyjne zlokalizowanie patogenów pozwala na szybsze wyeliminowanie z organizmu i wdrożenie terapii leczniczej.

Dane techniczne 3D NLS/ PLUS/ SCANNER CELL i Mezator

Warto również zwrócić uwagę na dane techniczne porównywanych urządzeń, które przedstawiają się następująco: urządzenia 3D NLS/ PLUS/ SCANNER CELL posiadają czterordzeniowy procesor, podczas gdy urządzenie Mezator posiada dwunastordzeniowy procesor, który znacznie przyspiesza działanie urządzenia. Urządzenia 3D NLS/ PLUS/ SCANNER CELL różnią się również pod względem zakresu częstotliwości. Urządzenia 3D NLS/ PLUS/ SCANNER CELL posiadają znacznie mniejszy zakres częstotliwości, który mieści się w przedziale od 4.45-4.95 GHz, w porównaniu ze skanerem diagnostycznym Mezator, którego zakres częstotliwości mieści się w przedziale 5.45-5.51 GHz. 

W kontekście omawianych różnic istotna zapewne jest także różnica dotycząca synchronizacji przesyłanych informacji z mózgu pacjenta do urządzenia. W urządzeniach 3D NLS/ PLUS/ SCANNER CELL szybkość przesyłania informacji wynosi 5 MB/sec, a w urządzeniu Mezator wynosi ona 10 MB/sec. 

Porównanie Mezator3D NLS/ PLUS/ SCANNER CELL

Na tle przedstawionych porównań nie ulega wątpliwości, iż urządzenie Mezator ma przewagę nad urządzeniami 3D NLS/ PLUS/ SCANNER CELL. Warto wspomnieć jeszcze o dodatkowych funkcjach jakie posiada urządzenie Mezator, o które urządzenia 3D NLS nie zostały wzbogacone. 

W oprogramowaniu biorezonansowego urządzenia diagnostycznego Mezator wbudowane zostały dodatkowe programy terapeutyczne, które wspomagają podstawową diagnostykę: terapia czakrami; litoterapia, analiza porównawcza; replikacja leków na nośniki typu woda, spirytus, glukoza i parafina; funkcja oceny zaznaczonego organu w trybie skanowania; funkcja autoterapii i regeneracji poszczególnych narządów.

Analizator biorezonansu

Analizator biorezonansu magnetycznego Mezator pozwala również ocenić diagnoście poprzez analizę entropiczną monitoring stopnia zaawansowania choroby oraz ocenę zagrożeń dla zdrowia pacjenta w ciągu 3-5 lat, jeśli nie zmieni swojego trybu życia. Najbardziej innowacyjną funkcjonalnością urządzenia jest możliwość przeprowadzenia bezinwazyjnego badania krwi.

Twórcy urządzenia Mezator zadbali również o tłumaczenie wyników testów zgodne z językiem polskim. Również w porównaniu z urządzeniami 3D NLS I 3D NLS PLUS tłumaczenie wyników w urządzeniu Mezator jest bardziej precyzyjne. Podczas generowania wyników testów diagnostycznych na urządzeniu Mezator nie pojawiają się słowa w innym języku. Urządzenie Mezator ma stabilniejsze oprogramowanie, które działa szybko i płynnie i nie zawiesza się w trakcie trwania badania.

Urządzenie Mezator pozwala na przyspieszenie testu diagnostycznego, jak również zwiększenie liczby pacjentów przyjmowanych jednego dnia. Biorezonansowy skaner diagnostyczny Mezator został stworzony w oparciu o najnowsze technologie i doskonale zastępuje urządzenia 3D NLS/ PLUS/ SCANNER CELL, a ponadto pozwala na poszerzenie zakresu usług diagnostycznych o dodatkowe testy, dzięki funkcjom zawartym w oprogramowaniu, których urządzenia 3D NLS/ PLUS/ SCANNER CELL nie posiadają.

Dystrybutorem urządzenia Mezator jest marka Evitum – wejdź i sprawdź ofertę!

 

Jesteś diagnostą?

Dodaj swoją placówkę!

Akceptujemy płatności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Diagnozujmy 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie Skryptersi