Najnowsze urządzenie do diagnostyki organizmu MEZATOR BRT zostało stworzone z myślą o osobach aktywnych, uprawiających sport, często będących w podróży. Urządzenie powstało z rozwinięcia technologii urządzeń typu „zapper”, ale w zupełnie nowej odsłonie. Oparte na Platformie Android, a więc intuicyjne i proste w użytkowaniu, zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nie posiada dodatkowego ręcznego modułu elektrodowego, dzięki czemu zajmuje minimum miejsca i jest bardzo lekkie. Zastanawiasz się, jak wzmocnić swoje zdrowie i skutecznie uporać się z różnymi schorzeniami? Koniecznie przeczytaj poniżej o naszym Mezatorze BRT!

Biorezonans – nauka stojąca za terapią

Idea dotycząca przeprowadzania terapii biorezonansowej (BRT) przy pomocy słabych wahań elektromagnetycznych została po raz pierwszy ogłoszona i udowodniona naukowo przez Franza Morella w 1977 roku. Teorie stojące za terapią biorezonansową powstawały nieco wcześniej- w latach 20-tych XX wieku. Względna synchronizacja różnych procesów (fal) jest podtrzymywana w odpowiednim stanie fizjologicznym, podczas gdy stany patologiczne i choroby powstają na skutek zniszczenia harmonii wahań w organizmie. BRT jest terapią wykorzystującą wahania elektromagnetyczne, które rezonują wraz z ustrojem organizmu. Efekty można uzyskać na poziomie komórek, organów, układu organów lub całego organizmu, gdyż każdy poziom został scharakteryzowany osobno- możliwe jest stosowanie różnych częstotliwości i parametrów fal w zależności od konkretnej warstwy.

Podstawowe informacje o Mezatorze BRT

Urządzenie Mezator BRT jest przeznaczone do przeprowadzania terapii biorezonansowej (BRT) za pomocą wpływu fal elektromagnetycznych. Pomagają one przywrócić optymalne funkcjonowanie systemu regeneracji i samoregulacji zniszczonego przez choroby organizmu. Zewnętrzna terapia biorezonansowa pozwala na przeprowadzenie elektroterapii dzięki prostokątnemu prądowi impulsowemu o zmiennych powtarzalnych częstotliwościach oraz współczynniku obciążenia (od 0,1 do 10000 Hz oraz od 10% do 50%). Terapia ta wykorzystuje także zakres częstotliwości ludzkich fal mózgowych (częstotliwości Folly’ego, Schmidta i Rife’a).
W przypadku bezkontaktowo za pomocą pola elektromagnetycznego o wysokiej częstotliwości modulowanego częstotliwościami terapeutycznymi. Niniejszą terapię można łączyć z dowolnym typem medycyny, jak na przykład klasyczna medycyna konwencjonalną, farmakoterapią, fizjoterapią, homeopatią, akupunkturą, itd.

mezator brt,urządzenie do diagnostyki organizmu,biorezonans

Schemat urządzenia

Urządzenie jest generatorem, promiennikiem modulowanego pola elektromagnetycznego, o niskim natężeniu, które jest nośnikiem częstotliwości. Częstotliwość modulacji jest ustawiana przez program (w zależności od wybranego algorytmu działania) za pomocą syntezatora umożliwiającego bezpośrednią cyfrową syntezę. Dzięki syntezatorowi możliwe jest bardzo dokładne modulowanie częstotliwości. Urządzenie pozwala na wytwarzanie sygnału modulującego na powierzchni zewnętrznej (elektrody ręczne) bezpośrednio przez punkt przyłożenia. Mezator BRT wyposażono w wyświetlacz TFT z pojemnościowym czujnikiem dotykowym o rozdzielczości 800x600px i proporcji obrazu 4:3.

W jaki sposób działa urządzenie?

Tak jak urządzenia typu „zapper”, Mezator BRT odtwarza sygnały informacyjne naszego organizmu. Elektromagnetyczne wahania o niskim natężeniu, które są generowane przez urządzenie, powodują odpowiedź rezonansową w organizmie. W ten sposób w organizmie mają miejsce następujące procesy: aktywizacja fizjologicznych wahań odpowiadających zdrowym komórkom i organom oraz neutralizacja wahań patologicznych powodowanych przez chore komórki i tkanki oraz wirusy, bakterie i grzyby. W rezultacie organizm przywraca zdrowe funkcjonowanie chorych organów i homeostazę układów. Stosując Mezator BRT przywracamy organizmowi jego naturalną zdolność do samodzielnej regulacji.

Zasada działania urządzenia

Terapia biorezonansowa oznacza poprawę funkcji organizmu za pomocą harmonijnej transformacji rezonujących wahań elektromagnetycznych typowych dla organizmów żywych w celu ich synchronizacji. Polega na stłumieniu patologicznego spektrum częstotliwości wahań, przywróceniu i wzmocnieniu fizjologicznych zakresów częstotliwości wahań i wspomaganiu względnej synchronizacji różnych procesów falowych tworzących homeostazę organizmów fizjologicznych.
Jak to się dzieje? Osłabiony system immunologiczny staje się podatny na działanie wirusów i bakterii. Każda komórka posiada własny wzór częstotliwości fal obcych, które emitują wirusy, bakterie, alergeny, środki chemiczne. Interferują one z naturalnym wzorem częstotliwości fali. W celu przywrócenia organizmowi równowagi, szkodliwe częstotliwości muszą zostać usunięte. Do tego procesu stosuje się właśnie urządzenie Mezator BRT, które wykorzystuje technologię do terapii rozmaitych schorzeń i problemów ze zdrowiem poprzez lokalizację i usuwanie ich przyczyn. Według zasad terapii biorezonansowej każda materia (żyjąca lub nie) „rezonuje”. Termin ten odnosi się do wibrowania w harmonii z sąsiednimi źródłami energii. Kiedy wchodzimy w kontakt z toksynami, metalami ciężkimi lub infekcjami powstrzymujemy nasze ciało od poprawnego rezonowania, co prowadzi do wytwarzania nowych wzorów częstotliwości. Toksyny w naszym organizmie powodują zwiększoną podatność na uzależnienia i infekcje, co w połączeniu z niewłaściwą dietą i stylem życia organizm może nieść nieprzyjemne konsekwencje.
Dzięki Mezatorowi BRT możliwe jest wzmocnienie fizjologicznych wahań oraz eliminacja wahań patologicznych za pomocą właściwego doboru częstotliwości i formy elektromagnetycznego leczenia. Terapia biorezonansowa może nie tylko neutralizować patologiczne wahania, lecz także przywracać naturalne wahania zniszczone wskutek stanów patologicznych- terapia tłumi przeszkody (hałasy) w polu informacyjnym ciała. Niezależnie od wieku, zdrowe ciało zachowuje i wspiera względną synchronizację różnych procesów (fal) wahań, które pomagają organizmowi w utrzymaniu stanu równowagi, harmonii i zdrowia. Brak równowagi i zniszczenie harmonii homeostazy częstotliwość-fala pojawia się w fazie rozwoju każdego procesu patologicznego i patogenicznego. Pojawiają się więc nowe wypaczone wahania i rezonansy patogeniczne, które podtrzymują stan chorobowy i utrudniają leczenie. W rezultacie, naturalny program samoistnego przywracania zdrowia i leczenia przestaje działać.

mezator brt,urządzenie do diagnostyki organizmu,biorezonans

Zadanie urządzenia Mezator BRT

Głównym zadaniem Mezatora BRT jest stopniowe przywracanie prawidłowego zdrowego potencjału energetycznego organów i ich układów oraz zmiana niezdrowych rytmów i częstotliwości na optymalne dla danego organizmu. Podstawową metodą działania urządzenia Mezator BRT jest rozwiązanie problemu- utworzenie terapii elektromagnetycznej, która zapewni harmonijną pracę organów i układów w ludzkim ciele. Mezator BRT to urządzenie terapeutyczne przeznaczone do terapii elektromagnetycznej o niskiej częstotliwości. BRT pomoże wzmocnić zdrowie i system immunologiczny, a z czasem również uniknąć chorób.

Informacje praktyczne

 • Urządzenie zaprojektowano do stosowania w domu.
 • Terapia dzieli się na sesje, tworzące cykl leczenia.
 • Każda sesja stanowi jednorazowe działanie któregoś z programów lub kompleksów.
 • Można odbyć kilka sesji w ciągu jednego dnia.
 • Rezultat można zobaczyć w pełni jako efekt całego cyklu terapeutycznego.
 • Cykl terapeutyczny trwa średnio 14-21 dni z 1-2 dniową przerwą pod koniec cyklu.
 • Pełna terapia może w razie konieczności składać się 5-7 cykli.
 • W celu uzyskania lepszych efektów, urządzenie można ułożyć tylną stroną w pobliżu chorego organu.
 • Najlepszy efekt uzyskuje się w połączeniu z innymi typami leczenia, np. farmakoterapia, homeopatia, farmakoterapia.
 • Należy starać się unikać ciężkich prac fizycznych w dniu wykonywania zabiegów!
 • W przypadku ostrych objawów chorobowych (zatrucie, ostra niewydolność oddechowa, zespół ciężkiej ostrej niewydolności oddechowej, grypa itp.) zaleca się wykonywanie zabiegów co dwie godziny aż do polepszenia się stanu ogólnego i eliminacji objawów.
 • Używanie urządzenia Mezator BRT nie wyklucza stosowania medycyny konwencjonalnej i ludowej; potęguje ono ich efekt.
 • Jeśli skóra jest uszkodzona w miejscu kontaktu z elektrodami, należy zastosować namoczone w wodzie płatki bawełniane.
 • Liczbę zabiegów na dzień należy dostosować do własnego poziomu wrażliwości.
 • Urządzenie można stosować po szczepieniu jedynie po uprzedniej konsultacji z lekarzem.

 

Zainteresowało Cię to urządzenie? Tylko w maju specjalna oferta cenowa!

Aby poznać więcej informacji, wejdź na stronę dystrybutora Mezatora BRT- marki Evitum: O nas

Jesteś diagnostą?

Dodaj swoją placówkę!

Akceptujemy płatności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Diagnozujmy 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie Skryptersi