Mezator M1 pracuje w technologii NLS wykorzystując najnowsze oprogramowanie. Oferuje bardzo szczegółowe i nieinwazyjne badanie, które pozwala na dokładne zanalizowanie stanu zdrowia oraz wnioski dotyczące leczenia.
Urządzenie Mezator M1 umożliwia badanie struktur tkanek, organów, komórek, a nawet całych układów w ciele człowieka. Co więcej, badanie metodą rezonansu daje informację zwrotną odnośnie poziomu i obecności alergii, hormonów, wirusów, bakterii, pasożytów, grzybów oraz infekcji. Dokładność pomiaru wynosi 95%, co jest jednym z najwyższych wyników na rynku.
Dzięki temu urządzeniu można zdiagnozować 120 tysięcy dolegliwości i nieprawidłowości, a także zaobserwować w czasie rzeczywistym aktualny stan ciała. Nowoczesną funkcją jest również analiza pokarmów i ich wpływu na organizm, co umożliwia na trafne i dokładne zmiany w diecie prowadzące do wewnętrznego balansu.
Urządzenie osiada kompleksową bazę danych z informacjami o lekach, ziołach, parafarmaceutykach czy suplementach diety, które mogą być przydatne w kuracji klienta.
Urządzenie doskonale sprawdzi się w takich miejscach jak gabinety lekarskie, kliniki i placówki medyczne, uzdrowiska, placówki edukacyjne i szkoły, SPA i centra kosmetyczne, miejsca, gdzie prowadzi się bezpośrednią sprzedaż zdrowej żywności.

 

Infografika Mezator M1 PL

(kliknij w obrazek, aby powiększyć)

Jesteś diagnostą?

Dodaj swoją placówkę!

Akceptujemy płatności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Diagnozujmy 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie Skryptersi